Hoppa till innehållet

Samarbeta med lovely life?

Maila oss för kontakt
Sök
  • HEM
  • Inredning

    Odlingshörnan i vedboden

    Nyårsdukning för 2026 – rosetter, guld och krämvitt

    Kill your darlings – hejdå butiken och ateljén

    En liten förvandling av en vacker ljuskrona

  • Inspiration

    Tips inför en dag på Disneyland Paris

    Odlingshörnan i vedboden

    Drömmar om en Blomsterkiosk

    Odlingsåret 2026

  • Blommor

    Odlingshörnan i vedboden

    Drömmar om en Blomsterkiosk

    Odlingsåret 2026

    Nytt jobb och min nya hemsida

  • Recept

    När ramslöken blommar…

    Bland pappriga rosenskäror

    En betydelsefull Påskmåltid!

    Frukostnjut bland snödroppar & nybakade müslibröd!

  • BLOGGAR
  • oM OSS
  • BLOGGA HOS OSS
IMG_3191
Bild av Viktoria Holmgren

Viktoria Holmgren

Back to work

  • augusti 6, 2018
  • 10:28 f m
  • Personligt

Hej allihop! Jisses vad jag varit frånvarande här i sommar.. Hela Sverige har ju haft underbart väder och jag gissar att ni njutit för fullt också! Vi har knappt varit hemma känns det som! Den ena utflykten efter den andra, släktträffar, husvagnscamping, hotell och så har vi varit en hel del ute i stugan. Helt underbart. Nu slog vädret om och jag tänkte att det var detsamma att börja jobba igen!

Jag har ett helt lass med intervjuer som ska svaras på, en del på engelska (gruvsamt haha) och en massa bilder som ska fotas… Jag lämnade Wilhelm på fritids imorse.. min lilla pojke som inte längre hör hemma i förskolan. Med en liten glugg och ännu en lös tand smög han försiktigt in på avdelningen. Han har blivit så stor!!!

Jag bjuder på lite bilder från Ratan, där vi har stuga. Dit ska vi igen på fredag men ändå var det lite vemodigt att packa oss hem igår. Semestern är slut för i år men denna sommar kommer vi minnas länge.

Lämna ett svar Avbryt svar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Bild av Viktoria Holmgren

Viktoria Holmgren

Jag heter Viktoria Holmgren och jag jobbar som influencer, frilansande stylist och fotograf. Jag bor i en by utanför Umeå tillsammans med min man och våra två barn Wilhelm och Julie. Mina största intressen är inredning, foto och styling och här på bloggen får ni ta del av diverse projekt! Instagram: @viktoriaholmgren Mail: baravickan@hotmail.com

Senaste från Viktoria Holmgren

Kattungarna letar sina nya hem!

Världens finaste kattungar

Sigrids kattungar!

Mina finaste dahlior

Höstlunch på hemodlat

Höstens snyggaste outfit

Senaste från lovely life

Barn
Linnea

Tips inför en dag på Disneyland Paris

Återvinning
Linnea

Odlingshörnan i vedboden

Blommor
Linnea

Drömmar om en Blomsterkiosk

Blommor
Linnea

Odlingsåret 2026

Blommor
Linnea

Nytt jobb och min nya hemsida

Återvinning
Lovely Life

Hitta snabbt delar till dina hushållsapparater

ÄTA
Linnea

Nyårsdukning för 2026 – rosetter, guld och krämvitt

Inredning
Linnea

Kill your darlings – hejdå butiken och ateljén

Återvinning
Linnea

En liten förvandling av en vacker ljuskrona

Jag heter Viktoria Holmgren och jag jobbar som influencer, frilansande stylist och fotograf. Jag bor i en by utanför Umeå tillsammans med min man och våra två barn Wilhelm och Julie. Mina största intressen är inredning, foto och styling och här på bloggen får ni ta del av diverse projekt!

Instagram: @viktoriaholmgren
Mail: baravickan@hotmail.com

Press Escape to close the search panel.

Senaste kommentarer

  • netmirror download om Höst- och vinterstil i ett hållbart hem
  • TextRemover om Höst- och vinterstil i ett hållbart hem
  • Malin Persson – barn, bostad och karriär idag - Politikinsider om Nyfiken på Malin Persson
  • 61 Lottery om ”Maid”, den bästa och viktigaste serien du kommer se i höst
  • Kalle och Britas gård till salu – pris & bakgrund - Samtidsfokus om Mysigt torp till salu i Sorunda