Hoppa till innehållet

Samarbeta med lovely life?

Maila oss för kontakt
Sök
  • HEM
  • Inredning

    En nyårsdukning i blått

    Andra advent släpp av mina pappersblommor

    adventsljusstake diy

    Gör din egen adventsljusstake

    Julmarknad på loftet den 23 November

  • Inspiration

    Syr och stylar en bröllopsoutfit av en gardin

    Vårblommor och kenzan

    En nyårsdukning i blått

    Andra advent släpp av mina pappersblommor

  • Blommor

    Vårblommor och kenzan

    En nyårsdukning i blått

    adventsljusstake diy

    Gör din egen adventsljusstake

    Bröllopsinspo till novemberbröllopet!

  • Recept

    När ramslöken blommar…

    Bland pappriga rosenskäror

    En betydelsefull Påskmåltid!

    Frukostnjut bland snödroppar & nybakade müslibröd!

  • BLOGGAR
  • oM OSS
  • BLOGGA HOS OSS
me56151
Bild av nanna-van-berlekom

nanna-van-berlekom

Bordet.

  • oktober 22, 2017
  • 12:00 f m
  • Inspiration

Nanna van Berlekom-Home5Nanna van Berlekom-weeklymix4saturday4jul4Nanna van Berlekom-lsandberg home2Jag fick leta i arkivet för att hitta bilder på bordet som sedan en tid tillbaka står nedmonterat i källaren. Men jag inser att jag inte kommer att få plats med bordet i den här lägenheten igen nu när barnen ska få var sitt rum, och jag tänker att vi ska bo här länge, läge… Så om du är intresserad av att köpa detta vackra, rustika matbord med fantastisk yta är du varmt välkommen att maila mig: nannavanberlekom@gmail.com för detaljer och pris.

Hoppas du har en fin söndag nu. Jag är väldigt peppad inför frilansdag imorgon och inför förändringar jag står inför som jag snart ska berätta mer om.

Varm kram nu till dig som läser hos mig.

Lämna ett svar Avbryt svar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Bild av nanna-van-berlekom

nanna-van-berlekom

Jag heter Nanna van Berlekom och bor centralt i Göteborg med mina två underbara barn, 5 och 7 år gamla. Jag frilansar inom foto, styling och text och brinner lite extra för kombinationen av ord och bilder vilket gör bloggen till ett perfekt uttrycksmedel för mig. Här blandas jobb med det personliga, små ting i vardagen, sådant som kommer i min väg och på något sätt påverkar mig. På instagram heter jag @nannakerstin. Om du vill komma i kontakt med mig, maila: nannavanberlekom@gmail.comNumera hittar du bloggen Nanna van Berlekom här

Senaste från nanna-van-berlekom

Dags att säga hejdå och börja på något nytt.

Johan målares hus.

Uppdukat en höstmorgon – i samarbete med Bagaren & Kocken.

Tisdag i höstens toner.

Middag hos For Good Luck.

Blandat en fredag.

Senaste från lovely life

Inspiration
Linnea

Syr och stylar en bröllopsoutfit av en gardin

LL Favoriter
Sofia Lindqvist

Ett blommande Raseborg

Dukning
Louise Bondebjer

Dukning
Louise Bondebjer

Vårvinterfrukostar som gör gott!

Blommor
Skillad Florals

Vårblommor och kenzan

Blommor
Linnea

En nyårsdukning i blått

Inredning
Linnea

Andra advent släpp av mina pappersblommor

adventsljusstake diy
Blommor
Skillad Florals

Gör din egen adventsljusstake

Inredning
Linnea

Julmarknad på loftet den 23 November

Jag heter Nanna van Berlekom och bor centralt i Göteborg med mina två underbara barn, 5 och 7 år gamla. Jag frilansar inom foto, styling och text och brinner lite extra för kombinationen av ord och bilder vilket gör bloggen till ett perfekt uttrycksmedel för mig. Här blandas jobb med det personliga, små ting i vardagen, sådant som kommer i min väg och på något sätt påverkar mig. På instagram heter jag @nannakerstin. Om du vill komma i kontakt med mig, maila: nannavanberlekom@gmail.com

Numera hittar du bloggen Nanna van Berlekom här

Senaste kommentarer

  • Koka om Snart flyttar Nissen in – 30 tips på nissebus
  • ethan halton om Ett blommande Raseborg
  • Peder Hellbacher om Nyfiken på Malin Persson
  • Johan om 4 tips på hur du gör blomsterarrangemang utan oasis
  • CustomerViewReports om Snart flyttar Nissen in – 30 tips på nissebus