p.s. allra helst skulle jag vilja ha ett leget litet hus, precis som på den nedersta bilden. Men ungefär där inser till och med en drömmare som jag att det kanske är lite för mycket begärt. Men önska, drömma och hoppas kan man ju alltid göra. Som sagt – alla tips är välkomna!
Bilder: Nr.1 kollage med bilder från min pinterest board workspace. Källa: 1, 2, 3. Nr.2. – Peter Kragballe för Kinfolktant-johanna
Jag heter Johanna Bradford och bor i Göteborg. Bloggen fylls ständigt på med med inspiration och nyheter med stort inredningsfokus men jag delar även med sig av det som inspirerar mig, oavsett om det gäller inredning, resor, trädgård, frukostar, mode eller annat fint. Jag driver bloggen på heltid men har även uppdrag inom styling och PR på frilansbasis och driver tillsammans med Hanna Stefansson workshops under namnet Frukostfolket. E-post:johanna@johannabradford.seNumera hittar du bloggen Johanna Bradford här.